Wszechstronny zabieg na poprawę wyglądu skóry.

 

Choć o skórę należy dbać cały rok to doskonale wiemy, że najwiekszą motywację mają panie kiedy jest wiosna. To traka pora roku kiedy zaczyna się odsłaniać więcej ciała więc zaczyna się o nie bardziej dbać. Która z kobiet nie miała nigdy postanowienia schudnięcia przed latem?

Większość kobiet robi sobie takie postanowienia, ale nie zawsze są na tyle wytrwałe aby zrealizować swoje postanowienia. Trudno jest schudnąć bez diety i aktywności fizycznej. A jeśli już się schudnie to skóra nie zawsze wygląda ładnie. Często brak jej jędrności, sprężystości. 

 

Właśnie głównie dla kobiet powstały zabiegi medycyny estetycznej. DO wyboru jest cały szereg różnych zabiegów które mają na celu poprawę wyglądu skóry. Jednym z najczęściej wybieranych jest icoone w krakowie. W tym mieście zabieg ten cieszy się ogromną popularnością. Dlaczego tak jest? 

Co wyróżnia ten zabieg na tyle innych?

 

Zabieg Icoone jest to zabieg endermologii czyli masażu podciśnieniowego. Zabieg ma na celu stymulowanie skóry do odbudowy, do regeneracji. 

 

Urządzenie ICOONE używa się w celu zlikwidowania takich problemów jak:

-zmarszczki- urządzenie pomaga likwidować zmarszczki na delikatnej skórze twarzy.

– brak jędrności- urządzenie stymuluje fibroblasty, stymuluje produkcję kolagenu.

– cellulit- zab9ieg pobudza lipolizę, sprzyja likwidacji pomarańczowej skórki 

– poprawa kształtów ciała- ujędrnia, wyszczupla i poprawia proporcje w ciele. 

– poprawa owalu twarzy- modeluje owal twarzy

 

To tylko niektóre  z zalet i możliwości zabiegu Icoone. 

Wykonywany na twarzy pozwala poprawić jędrność skóry. Dodatkowo ją rozświetla, dotlenia i odmładza. Zabieg wpływa na redukcję zmarszczek, tonizuje skórę, napina ją oraz odświeża. Przy pomocy tego zabiegu można zlikwidować drugi podbródek a nawet zlikwidować asymetrię twarzy. 

 

Zabieg Icoone rozpoczyna się od fazy Base. Zadaniem tego etapu jest działanie na obrzęki, cellulit. Kolejnym etapem jest Focus. Tutaj zadziałać można w celu likwidacji konkretnego problemu. Działanie w punkt. Można zlikwidować obwisłą skórę na przykład na ramionach czy po wewnętrznej stronie uda.  Zabieg Icoone pozwala wspomóc odchudzanie u osób które pomimo ćwiczeń oraz aktywności fizycznej mają problemu z uzyskaniem wymarzonej sylwetki. Niestety cudów nie ma. Nie wystarczy jeden zabieg aby osiągnąć spektakularne rezultaty. Cały cykl zabiegów to seria od 10 do 15 zabiegów. Trwa to z reguły kilka tygodni, czasem krócej w zależności od problemu. 

 

Warto zainteresować się zabiegiem Icoone jeśli chce się szybciej uzyskać świetną sylwetkę, a do lata zostało nie dużo czasu. Kto raz spróbuje ten na własnej skórze przekona się jak niesamowite działanie ma zabieg Icoone.  Nie ma nic złego w korzystaniu z zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach jest to zupełnie normalne. Dobrze, że mamy taką możliwość. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *